Новини
Новини Київської області
Ірпінь

Олександра Маркушина притягають до відповідальності: НАЗК направило до суду адміністративні протоколи


Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало та направило до суду адміністративні протоколи проти Олександра Маркушина, Ірпінського міського голови.

З 25 по 28 серпня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) склало та направило до суду 69 адміністративних протоколів.

Так, за ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено й направлено до суду 63 протоколи, до цього списку потрапив Ірпінський міський голова, Олександр Маркушин

Міський голова Олександр Маркушин взяв участь у прийнятті Ірпінською міською радою рішення, яким визначено умови оплати праці міського голови, тобто його самого (2 протоколи).

16 листопада 2021 року в Ірпінському міському суді, Київської області пройшло засідання, по справі номер 367/6492/21, щодо порушення Олександром Маркушином вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Вагома частина підриємців та забудовників Ірпінського регіону займають чиновницькі посади у виконавчій владі, що є прямим фактом конфлікту інтересів.

Головенко Антон, голова комісії з питань освіти, науки, молоді, спорту, медицини, культури, соціального захисту населення, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО, переселенців, бойових дій.

Чава Дмитро, депутат від партії «Нові Обличчя», директор ТОВ “ІРПІНЬ АЛЬЯНС БУД”, член комісії з питань архітектури та капітального будівництва.

Олександр Пащинський, депутат міськради та бізнесмен, член комісії з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення. Фірма депутата давно перемагає у чи не всіх тендерах з ремонту автошляхів Приірпіння.

ІА “Погляд” вже повідомляло, про декларацію мера Ірпеня Олександра Маркушина: квартира колишньої тещі, старе судно та «зниклі» мільйонні статки покійної дружини.

Також ми інформували, що Народного депутата від “Слуги народу” – Андрія Клочка, активісти звинуватили у кришуванні незаконних забудов в Ірпені.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.