Блоги

Олександр Бурмагін: Про глибокий стрес або суїцид Джорджа Орвела, якби він дожив до теперішніх часів

27.09.2022
Погляд на війну, мобілізацію в росії та становище Грузії, медіаюриста Олександра Бурмагіна, член Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Олександр Бурмагін: Про глибокий стрес або суїцид Джорджа Орвела, якби він дожив до теперішніх часів - зображення

Погоджуюсь з тими, хто пише про глибокий стрес або суіцид Джорджа Орвела, якби він дожив до теперішніх часів. І справа ж не тільки в тому, що несеться від перших і не тільки осіб рашостану.

Прямо зараз, українці, які свого часу воювали за Грузію, виїжджають звідти, оскільки туди ломанулись рузькомірці, які зараз воюють проти Украіни та віджали у Грузії частину території Чому тікають?

Бо можуть потрапити на війну, яка почалась за командою іх вождів з іх мовчазноі згоди.

Більш феєрично - тільки толпи бігущих від війни до країн NATO, яке теж ніби воює руками українців проти іх же краіни.

Погодьтесь, Джордж таке не зміг би нафантазувати. Мир - це війна - занадто проста формула для сьогодення.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.