Новини
Обухів
Суспільство

Обухівські наркомани сполошили дитячий садок


Нічого святого : місцеві наркозалежні викидають шприці у подвір’я  ДНЗ. Тим, що в нашому сучасному суспільстві чимало наркозалежних, мабуть нікого не здивуєшь. Обухів, на жаль, у цьому сенсі також не є винятковим. Використані шприці містяни знаходили  і в лісі на суботниках і в своїх поштових скриньках. Учора ж, сумні сліди від споживання зілля, очевидці побачили на  території Обухівського ДНЗ «Зірочка». (фото з соцмережі) Інцидент із виявленням  небезпечних засобів для  ін’єкцій, трапився вчора зранку на території дитячого майданчика.  Кілька шприців лежало неподалік огорожі садочка, їх виявили представники персоналу та матуся одного з вихованців закладу. За спостереженнями керівництва садочка, споживачі зілля облюбували місцевість біля мийки і кілька разів у темну пору доби, намагались потрапити крізь огорожу " Зірочки ". Протистояти цьому, взялись радикально. Ще в минулому році було вирішено перекрили бетонними плитами можливий доступ з однієї сторони недоглянутої ділянки, що межує із садочком. Інший вхід, зі сторони  мийки, лишився доступним.  Минулого ж року,  адміністрація садочка порадившись із батьками, замінила відрізок паркану в небезпечному місці.  Тож потрапити наркоманам  на територію майданчика, де знайшли шприці,  досить проблематично. Заважають гострі металеві пластини паркана.
     Скоріш  за все, вони роблять свою брудну  справу в так званому «кармані» -  захаращеному пустирі, неподалік мийки.   Використані ж шприці, викидають через огорожу до нашого садочка, висловила своє припущення  журналістам ІА " Погляд"- Завідуюча " Зірочки" Ольга Миколаївна Балдич. В нічний час у нас все закривається, сторож робить обхід території кілька разів. Наркомани ж можуть бути десь недалеко від воріт і в 12 і в годину ночі, це важко проконтролювати, додала - Ольга Балдич  Завідуюча ДНЗ « Зірочка».
Інцидент із знайденими шприцями продовжився  спілкуванням  Ольги Балдич із представниками міськради та Обухівської міської варти.
       Вони мені сказали, що протягом місяця будуть контролювати цю небезпечну ділянку,  роблячи періодичні  чергування. Варта залишила свій телефон і просила, що  якщо буде щось підозріле - одразу телефонувати їм. Вони ж, щодня будуть звітуватися своєму керівництву про нашому питанню. В  минулому році кілька разів приїжджала поліція, а потім усі візити призупинилися.       В нас є кілька тривожних кнопок, і за потреби ми можемо ними користуватися, якщо сторож, щось помітив. Та поки що, користуватись  не доводилося. З міської ради приходив з перевіркою майданчика  Андрій Силюк, сказав нам слідкувати за прибиранням, розповіла Ольга Балдич.  
Роз’яснювальна робота була проведена із педагогами «Зірочки».
Я як завідуюча провела інструктаж зі своїм персоналом, сказала, щоб  на територію майданчика діти могли приходити, лише після перевірки вихователем місць для прогулянок, поділилась Ольга Балдич.
Сподіваємось, що правоохоронці візьмуть під особливий контроль це питання і подібні сумні знахідки, більше не з’являтимуться  на територіях садочків Обухова. Батькам же, слід  розповісти своїй малечі про заборону брати в руки викинуті  шприці,  адже вони, на жаль, можуть зустрітись дитині будь-де  на наших  вулицях ...