Новини
Вишневе
Кримінальні новини

Обережно, злодії. У Вишневому виявили "мітки" біля квартир

19.03.2019 Альона Ткаченко 0

В одному  із приміщень житлового комплексу "Акварелі" Вишневого невідомі особи, прикривши обличчя, залишали "мітки". Їх зафіксували камери спостереження. Найімовірніше, у такий спосіб вони позначають, які квартири планують пограбувати. Даною інформацією поділилися ГФ "Департамент Охорони" на сторінці у Facebook.
"Звертаймось до власників квартир, заздалегідь подбати про безпеку свого житла. Якщо ви їдете куди-небудь на тривалий час, встановіть в оселі охоронну систему або просіть сусідів час від часу наглядати за помешканням. Пам’ятайте, невчасне виявлення злочину ускладнює роботу з пошуку злочинців. Не будьте байдужими! ", - йдеться у повідомленні.
До відома. Професіонали, які знають десятки способів знайти та обчистити заможну квартиру діють вони переважно в групі. Обравши вподобану квартиру, злодії встановлюють стеження, щоб визначити найбільш підходящий момент для крадіжки. Вас повинні насторожити регулярні продзвони по телефону: дзвінки якихось комунальних служб або соціологічних центрів з розпитуваннями про місце вашої роботи, робочому графіку, кількості проживаючих у квартирі і домашніх тварин. Злодії можуть провести й швидке стеження, щоб за день-другий вирахувати, коли вас не буває вдома. Для цього вони встановлюють у дверному прорізі різні маячки – волосинку, сірник, нитку. Протягом дня перевіряють,  коли господарів не буває вдома. Печиво під килимком також вірна ознака того, що ваша квартира під прицілом грабіжників. Варто також уважно оглянути вхідні двері і замок – чи немає на них плям бруду і подряпин. Наявність таких ознак явно свідчить про те, що до замку придивлялися потрібні ключі. Перед крадіжкою обов'язково подзвонять у домофон, щоб упевнитися в вашій відсутності. Якщо ви все-таки будете вдома, можуть представитися комунальниками або рекламними агентами. Вдала пора для вчинення крадіжок – з 12 до 16 години, коли всі в основному на роботі. У звичайні квартири злодії проникають, підбираючи ключі і відмички. Ілюстративний матеріал із відкритих джерел