#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 6.05.2019 День піхоти, Українсько-російські відносини, хортинг, зниклі безвісті, освіта, художня гімнастика

07.05.2019 новин Погляд

Новини дня від 6.05.2019 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтеся:
Сьогодні Україна вперше відзначає День піхоти. Сухопутні війська - визначальний чинник перемоги у будь-якій війні, адже бійці першими зустрічають ворога, стримують та відбивають його наступ, і завершують війну. Вітаємо військовослужбовців та бажаємо мирного неба над головою
А за офіційними даними ООН за 5 років війни з Росією загинуло 4 тисячі військовослужбовців. Російська агресії забрала життя 22 мешканців Ірпінського регіону. Вшанували їхню пам’ять на Алеї Пам’яті Захисників України на Ірпінському міському кладовищі. На поминальній панахиді були родичі та побратими загиблих. До меморіалу вони принеслИ квіти, а близькі люди згадували коханих.
Поки українські воїни боронять кордони держави від країни-агресора, віддають під кулями та градами своє життя, дехто вважає нашого східного сусіда - другом. Такої думки і відома в Ірпені персона, шанувальниця спорту і прибічниця колишнього міського голови Володимира Карплюка - Олеся Олійник. Що стало причиною скандалу дивіться далі.
Японія має карате, Ізраїль - бойове мистецтво крав мага, а українці - хортинг. Це вид спортивних єдиноборств, створений у нас. В 2011 році хортинг вводиться в якості варіативної частини у програму фізичної культури для 5-11 класів. Поки що не в кожній школі він є, бо спорт молодий. Офіційно йому 10 років. У Гостомелі є своя школа хортингу ї її три роки. На тренування до спорстменів поїхав Сергій Колесниченко
В Ірпені знайшли 15-ти річну дівчину, якої не було дома три доби. Школярка Марія Клименко 3 травня 2019 року близько 12-ї години дня вийшла з ірпінської школи № 2 у невідомому напрямку. Телефонний зв’язок з нею був відсутній. Батьки занепокоїлись та повідомили поліцію. У понеділок, 6 травня, школярку знайшли. Наразі на батьків дівчинки склали адміністративний протокол, через неналежне виконання батьківських обов’язків. Адміністративні матеріали направлять до суду, який прийме рішення щодо суми штрафу.
Освітні центри “Крим-Україна” та “Донбас-Україна”цього року знову пропонують свою допомогу жителям окупованих територій, які хочуть вступити в українські вищі навчальні заклади та професійно-технічні училища. Для них буде запропоновано спрощену систему. Для вступу не потрібно складати ЗНО, також не обов’язково мати український паспорт чи атестат. Щоб скористатися спрощеною процедурою абітурієнт має звернутися до освітнього центру, заповнити освітню декларацію та скласти іспити з української мови, історії України та профільного предмету. Робота навчальних центрів почнеться 3 червня і триватиме до 27 вересня.
Чоловік помирав на очах оточуючих, але ніхто йому не допоміг. У Бучі велосипедист намагався перейти дорогу. Раптом йому стало зле. Він впав на дорогу. Свідомості не втратив - йому вдалося самостійно підвестися на ноги. Та за півхвилини він впав вдруге і вже не піднявся. Увесь цей час повз проїжджали машини, проходили люди. Але ніхто не підійшов до чоловіка. Закликаємо вас не бути байдужими, одна хвилина може врятувати життя.
Вихідними У Бучі пройшов Всеукраїнського турнір з художньої гімнастики. У змаганнях приймали участь гімнастки від 6 до 9 років. Всього позмагатися за першість приїхало 220 учасниць. Це були усі новини сьогоднішнього дня.