#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 30.03.2021 інформаційна агенція Погляд

31.03.2021 новин Погляд

Новини дня від 30.03.2021 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - 4 тисячі за опалення
  • - Скандальна оренда
  • - Асфальт на грунтову дорогу

Про це і не тільки далі у випуску.

Захворювання на коронавірус виявили в 934 жителів Київщини. Такими є дані обласного лабораторного центру за минулу добу, 29 березня. Нові випадки COVID-19 зареєстрували у 12 дітей та 922 дорослих. Найбільшу кількість  захворювань - 249, минулої доби зафіксовано у Бучанському районі. Також по області надійшли повідомлення про тринадцять летальних випадків, пов’язаних з коронавірусом.

Маски та респіратори відтепер потрібні не лише від пандемії. З настанням весни активізувалися палії сухої трави. І тепер Київщина в буквальному сенсі палає у вогні, а в повітрі тхне згарищем. На заплаві Ірпеня сьогодні також відкрили палаючий сезон. Далі - Каріна Вакарєва.

НовоутворенийБучанський район отримав свого керівника. А у селі Мироцьке з'явилася нова амбулаторія, на яку місцеві чекали близько шістдесяти років. На урочистостях були присутні і наші журналісти, подробиці далі у сюжеті.

Натовп правоохоронців та обурені підприємці .  Так починалась 5 сесія Бородянської селищної ради. На засіданні все ж таки винесли з голосу питання щодо продовження договору оренди депутату-підприємцю Роману Дяченку. Нагадаємо, йдеться про місцевий ринок, де зараз тривають активні будівельні роботи. Яке рішення прийняли депутати- дивіться у сюжеті.

Майже 4000 тисячі гривень в місяць за обігрів двокімнатної квартири площею до 60 квадратних метрів. Стільки платять за опалення мешканці житлового комплексу “Київський” в Ірпені. За підвищення тарифу, а точніше його коригування проголосували на виконкомі.

Асфальт на грунтову дорогу.  Такі ремонтні роботи провели по вулиці Капітана Зайцева в Ірпені. Там, асфальт був прокладений ще за радянських часів і з часом замість нього частково утворилась грунтова дорога. Проте, це не завадило робітникам провести ямковий ремонт. У скільки обійшлись ремонтні роботи та яким чином їх проводять - дивіться у сюжеті.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 30.03.2021