#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 26.03.2021 інформаційна агенція Погляд

27.03.2021 новин Погляд

Новини дня від 26.03.2021 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Знову вз'ялися за набережну. На заплаві Ірпеня хочуть побудувати новий ринок
  • - Вимагаючи мовчали. Жителі Ірпінського ЖК “Київський” хочуть мати право на землю біля своїх помешкань
  • - Сильні і тілом, і духом. В Україні відзначили день національної гвардії.

Про це і не тільки далі у випуску.

Абсолютний рекорд за увесь час пандемії. 18 тисяч 132-ва підтверджених випадки коронавірусу за останню добу. На Київщині -  тисяча 139. Найбільше хворих - у Бучанському та Білоцерківському районах. У Міністерстві охорони здоров’я наполягають на важливості вакцинації. Однак у відомстві переглянули інтервал між першим і другим щепленнями. Тепер це не 28 днів, а 90.  Це не суперечить інструкціям до препарату КовішИлд, зазначають медики. Також віднині в Україні доступна і друга вакцина китайського виробника СіновАк. Наразі замість обіцяних майже двох мільйонів доз привезли лише 215 тисяч.

Посилений карантин у червоних зонах дає результати. Зменшення рівня захворюваності та ушпиталень зафіксували у трьох західних областях - Закарпатській, Чернівецькій та Івано-Франківській. Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов у телеефірі. Однак урядовець припускає, що напружена ситуація в Україні триватиме ще до серЕдини квітня. Я нагадаю, з початку пандемії на коронавірус захворіли ледь не півтора мільйона  українців. Померло від ускладнень - 30 тисяч.

Мовчазний мітинг.  На нетипову для Ірпеня акцію протесту до будинку міськради прийшли жителі ЖК “Київський”. Вони вже рік хочуть отримати у приватну власність земельну ділянку біля свого комплексу. Та питання навіть не виносять на розгляд міської ради. Побували на акції й наші журналісти.

Центральний ринок в Ірпені може змінити локацію. Кілька років поспіль влада намагається прибрати до рук землі заплави біля тутешньої річки. Але через протести громадськості досі не могли цього зробити. Днями на заплаві з’явився паспорт об’єкта - тут будуватиме ринок скандальний ірпінський забудовник Володимир СпІвак. Як на це реагує громада та активісти - дивіться в сюжеті Каріни Вакарєвої.

Два мІсяці без заробІтної плати. У таких умовах опинилися працівники Бородянського районного управління соціального захисту населення. На початку січня їх повідомили про звільнення. Сталося це через адміністративно-територіальну реформу. Бородянку приєднали до новоствореного Бучанського району. Своєю чергою у Бучі управління соцзахисту створюють на кадровій базі колишнього Києво-Святошинського району.  А в Бородянці замість управління буде маленьке відділення. То ж з 39-ти працівників тут залишиться лише 12.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 26.03.2021