#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 25.02.2021 інформаційна агенція Погляд

26.02.2021 новин Погляд

Новини дня від 25.02.2021 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Перша доба вакцинації. На Київщині проти коронавірусу прищепили двадцятьох трьох медиків
  • - Транспорт, зв’язок і земля. Проблемні питання обговорили на сесії Бучанської міськради
  • - Щоб не плакать вона сміялась. На Київщині вшановують Лесю Українку

Про це і не тільки далі у випуску.

В Україні з'явиться конгрес місцевої влади при президентові. Про це заявив сам голова держави. Володимир Зеленський вважає, що такий орган поліпшить відносини між центром і громадами. Адже конгрес стане майданчиком для обговорення проблем на найвищому рівні. Його президія засідатиме щомісячно, палати місцевих влад і регіонів збиратимуться щоквартально. А загальне засідання скликатимуть щопівроку. Також Президент підписав указ про розробку муніципального кодексу для розвитку регіонів.

Без паркана, без паспорта об'єкта, з невідомим забудовником, а головне - в рекреаційній зоні. Так зводять новий ЖК  в Ірпені. На місце сумнівної будови приїхала архітектурна комісія, щоб з’ясувати всі деталі на місці. Побувала там і Оксана Мусенко.

Небезпечне навчання. У Бориспільській школі № 7 закрили ціле крило будівлі. Воно в аварійному стані. Під спортивною залою вже помітно прогнулася стеля. Усі недоліки має виправити одна з компаній, яка раніше зробила неякісний ремонт, каже очільник Бориспільської громади. На це витратили з міського кошторису три мільйони гривень. Водночас проєктанти стверджують: в незадовільному стані не частина закладу, а вся школа. То ж вона потребує капітального ремонту. Коли його почнуть робити наразі невідомо.

Проблеми з транспортом і зв’язком. Бучанські депутати просять “Укрзалізницю” поліпшити транспортне сполучення, а “Укрпошту” - відремонтувати занедбані відділення. Не обійшли увагою обранці громади й земельних і кадрових питань. На черговОму засіданні сесії міськради побувала Марія Марчук.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 25.02.2021