#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 24.03.2021 інформаційна агенція Погляд

25.03.2021 новин Погляд

Новини дня від 24.03.2021 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Другу добу без електрики. У центрі Бучі ліквідовували наслідки пожежі
  • - Пішки на роботу. Карантин вніс корективи у роботу перевізників
  • - Популяція - під контролем. На Київщині волонтери стерилізують тварин

Про це і не тільки далі у випуску.

14 174 нових випадків коронавірусної хвороби зафіксовано в Україні за останню добу. Померло 342-ві людини. Це новий рекорд смертності за добу. На Київщині ж підтвердили 813 випадків, найбільше у Білоцерківському, Вишгородському та Бучанському районах. Тим часом у  Мін_охорони_здоров’я повідомляють, що заклади охорони здоров’я переповнені. Тому закликають дотримуватися карантинних норм і обмежень у червоних зонах. Також медики наголошують - вакцинація від Ковіду - єдиний спосіб побороти вірус.

Вакцинація від коронавірусу не впливає на інші захворювання, однак не може вберегти від смерті у разі серйозних проблем зі здоров’ям, кажуть лікарі. 23-го березня померла одна з вакцинованих військовослужбовців. Це викликало сплеск емоцій у соцмережах. Дехто у смерті військовослужбовиці звинуватив вакцину. Водночас Міністерство охорони здоров’я офіційно повідомило: результати експертизи засвідчили: причина смерті жінки -  гостра серцево-судинна недостатність. Також вона мала низку хронічних хвороб. Того ж дня з флакона вакцини, якою вакцинували військову щепили ще 9-тьох осіб. Скарг на погіршення здоров’я ні в кого не було.

Карантин вніс корективи в роботу транспорту. Через обмеження щодо кількості пасажирів у маршрутках на багатьох зупинках довжелезні черги. Деякі люди, які не можуть вчасно доїхати на роботу вранці не витримували. На столичній Великій кільцЕвій дорозі ті, хто не зміг потрапити до транспорту навіть блокували рух. Водночас поліція проводить рейди на дорогах. Водіїв маршруток, у яких заповнені більше половини місць у салоні штрафує. А в Держ_прод_спожив_службі перевізникам-порушникам навіть пригрозили позбавленням ліцензій. Тим часом Київський міський голова Віталій Кличко заклИкав киян користуватися громАдським транспортом лише тоді, коли це справді необхідно.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 24.03.2021