#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 23.09.2020 Інформаційна агенція Погляд

24.09.2020 новин Погляд

Новини дня від 23.09.2020 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Сумний смайлик
  • - В Ірпені газові труби прокладають через торфовища
  • - Через пандемію українці уникають щеплень

Про це і не тільки далі у випуску.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Вранці 23 вересня у селі Софіївська Борщагівка сталася пожежа. Загоряння сталося у квартирі багатоповерхового будинку через вибух палива у каміні. Власник квартири спочатку намагався самотужки погасити полум’я, однак йому це не вдалося. На щастя, дим побачили правоохоронці. Вони негайно викликали ДСНС, а також почали  будити мешканців.В результаті пожежі було знищено  три квартири і ще дві частково зруйновані. Загалом евакуювали близько 100 жителів будинку, 263 квартири відключено від газопостачання. До гасіння було залучено 36 рятувальників та 7 одиниць техніки ДСНС.  Нині за даним фактом відкрито кримінальне провадження.

В Міністерстві розвитку громад та територій відбулось засідання Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва.. Нагадаємо, уряд  цьогорічною постановою створив консультативно-дорадчий орган Кабінету міністрів. Його завданням є створення дієвого механізму для вирішення питань постраждалих інвесторів. До обговорення тез законопроекту намагались долучити і Артема Багірова, активіста, що представляє думку більшості ошуканих покупців, у тому числі, покупців мікрорайону «Благодатний» в Ірпені. Вони вважають, що не мають повторно сплачувати за вже придбані квадратні метри, а держава та влада мають захищати інтереси людей. Тим часом  постраждалі покупці «Благодатного» готуються до нової Акції протесту постраждалих від будівельних схем, яка пройде під стінами МВС 29 вересня.

В Ірпені на заплавних землях прокладають інженерні мережі для забезпечення газом понад 80 нових будинків.  Пластикову трубу закопують безпосередньо у торфовище. До яких наслідків це може призвести- дізнавалась Марія Марчук.

Через карантин українці масово ігнорують планову вакцинацію. Хоча в МОЗ закликають, не пропускати щеплень, аби потім ще більше не навантажувати систему охорони здоров’я.  Про всі переваги  вакцинації та  чи може щеплення від грипу завадити коронавірусу, дізнавались наші журналісти.