#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 21.09.2020

22.09.2020 новин Погляд

- Лівий берег Києва був задимлений протягом дня через пожежу на сміттєзвалищі. Загоряння сталося у Дарницькому районі 20 вересня.

- Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила нове епідемічне зонування, яке вступає в дію з 21 вересня.

- Кінець епохи Ілліча - активісти Гостомельської громади провели "Батл по фактам". Місцеві депутати та громадські діячі вимагали від селищного голови Юрія Прилипка хоч раз звітувати перед громадою.

- Партія “УДАР” висунула свого лідера Віталія Кличка кандидатом на посаду мера Києва.

- Реабілітацією діток з аутизмом вже рік займається благодійний фонд “Синій слон”. На вихідних вони мали відсвяткувати річницю з дня заснування, але ірпінська міська рада заборонила проводити захід, посилаючись на ситуацією з пандемією.

- Оглядовий майданчик з видом на Київське море ледь не опинився під водою. - Скласти тест та визначити свою майбутню професію. Місяць тому у Гостомелі запрацював центр “Завтра”.