#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 16.04.2021 інформаційна агенція Погляд

19.04.2021 новин Погляд

Новини дня від 16.04.2021 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Земля не для всіх
  • - Боротьба з економічними злочинами
  • - Допоможи захисникам України

Про це і не тільки далі у випуску.

Хто вивозить торф та засмічує Ірпінь? 16 квітня в місті знову провели екологічний рейд по місцях забруднення заплави та незаконного вивезення родючих грунтів.  Детальніше про обстеження болючих точок Ірпеня, розкаже Оксана Мусенко.

Земля не для всіх. У селі ОсЕщина Вишгородського району місцеві жителі відстоюють своє право на доступ до прибережної зони. Ще у 2012 році, Вишгородська районна державна адміністрація роздала землі, які знаходяться у захисній смузі обвідного дренажного каналу Київського водосховища.  Ділянки виділялись на наближених до влади осіб - у власність під садівництво та сінокосіння. Тривалий час їх ніхто не чіпав. Втім, нині берег під загрозою забудови - тут почали встановлювати межі земельних ділянок. Детальніше - дивіться в сюжеті.

Боротьба з економічними злочинами. Наприкінці квітня Президент України Володимир Зеленський підписав закон про Бюро економічної безпеки України. На його виконання утворюють новий державний орган, що буде боротися з економічними злочинами. З цього приводу, в Ірпені Університет державної фіскальної служби України провів круглий стіл. До заходу долучилися представники з восьми країн світу. Подробиці далі у сюжеті.

Допоможи Захисникам України! У селищі  Іванків Вишгородського району напередодні пасхальних свят організували благодійну акцію “Великодній кошик для бійця”. Допомогу збирають у місцевому центрі соціально психологічної реабілітації учасників АТО. Сюди можна приносити великодні подарунки, вітальні листівки, смаколики, засоби особистої гігієни та одяг. Детальніше розповість Марія Марчук.

Співаючий психолог з Ірпеня.  Позаду в нього сліпі прослуховування, батли, нокаути та прямі ефіри. Володимир Хоменко підкорив серця мільйонів глядачів телепроекту Голос. Як вирішив піти на вокальне шоу та чи має номер Дмитра Монатіка, Володимир розповів нашій Поліні Бойко.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 16.04.2021