#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 15.04.2021 інформаційна агенція Погляд

16.04.2021 новин Погляд

Новини дня від 15.04.2021 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Їх кров рятує життя
  • - Стоянка за гроші
  • - Підтримка для тварин

Про це і не тільки далі у випуску.

На Київщині продовжують виявляти нові випадки захворювання на коронавірус. За останню добу підтвердили діагноз у вісімсот восьми  дорослих та двадцяти семи дітей. 39 мешканців області не змогли подолати недугу. Тим часом,  до госпітальних баз поступають нові ліжка для лікування хворих з діагнозом Ковід. Їх оперативно підключають до кисню. Про це сьогодні на брифінгу заявила директорка Департаменту охорони здоров’я КОДА Олена Єфіменко.

Цього тижня Київська обласна комісія з питань техногенно - економічної безпеки змінила правила перевезення пасажирів.  Причина - напружена ситуація щодо збільшення захворюваності на ковід. Як це вплинуло на якість роботи маршруток в Бучанському районі, розбиралася Оксана Мусенко.

Ще в одному ірпінському парку почали встановлювати будівельний паркан. Таке повідомлення з'явилося на сторінці активіста Лаврентія Кухалейшвілі. На його заклик, представники місцевої громади прийшли підтримати збереження зеленої зони. Чим все завершилось - знає Юлія Власенко.

Автомобільний хаос. У Вишгороді хочуть зробити частину парковок платними та створити правила паркування. Таку пропозицію висувають депутати Вишгородської міської ради, щоб боротися з хаотичним паркуванням. Адже у зв’язку із великою кількістю машин водії часто нехтують правилами, і залишають автівки аби-де. Детальніше - дивіться в сюжеті.

Продовжує працювати. Один із найбільших зоопарків Київщини відкритий для людей, але відвідувати його можна лише із дотриманням усіх карантинних вимог. Щоправда у зв'язку з епідемією заклад знову опинився у складному становищі, бо втратив усі джерела для існування. Детальніше -дивіться у сюжеті.

День донора в Українці. П'ять разів на рік до Обухівської центральної районної лікарні приїздить бригада зі спеціалізованого обласного центру для забору донорської крові.  Як вплинув коронавірус на бажання людей здавати кров та що мотивує донорів допомагати іншим,  розповість Юлія Власенко.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 15.04.2021