#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 11.03.2021 інформаційна агенція Погляд

12.03.2021 новин Погляд

Новини дня від 11.03.2021 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Знищення Ірпеня. Депутати легалізували тотальну забудову заплави в мікрорайоні Стоянка, під міськрадою були сутички
  • - Будинки замість пшениці. У Бородянці половину поля можуть віддати забудовникам
  • - За здорову націю. В україну доставили майже пів мільйона вакцин проти туберкульозу

Про це і не тільки далі у випуску

Покласти край незаконній забудові Ірпеня. Цього вимагали ірпінці під стінами  міської ради. У мітингу взяли участь з півтори сотні людей.  Там же учасники акції підписали петицію з вимОгами до міської ради. А в цей час у приміщенні міськради депутати зібралися на черговУ сесію. Не обійшлося і без конфліктів. До сесійної зали намагалися потрапити громадські активісти та журналісти, проте правоохоронці стали їм на заваді. То ж між активістами, поліцією та муніципальною вартою зав’язалися сутички. Більше розповість Юлія Власенко.

Дерибан землі та нищівна забудова заплави. На сесії Ірпінської міської ради проголосували за забудову мікрорайону Стоянка. Підрядник - товариство «Сарафан», яке тісно пов'язане з одіозним екс-очільником Ірпеня Володимиром Карплюком. За попередніми даними, під забудову піде 50 гектарів землі на заплаві, там планують звести 70 висоток та 639 таун-хаусів. Крім того, на сесії пройшли і інші дерибанні питання. Далі - Галина Камінська.

Уберегти поле від забудови. Жителі Бородянки повідомили - на земельній ділянці площею 40 гектарів , яка слугує для посіву різноманітних культур хочуть розпочати будівництво. Так вирішили на сесії селищної ради. Своєю чергою місцева влада цю інформацію заперечує і має іншу думку з цього приводу. Чи вдасться бородянцям зберегти поле з’ясовувала Марія Марчук.

510 нових вИпадків коронавірусу на Київщині та понад 9 тисяч в Україні  підтвердили за останню добу. Найбільше нових - у Білоцерківському, Бучанському та Обухівському районах. 80 людей потрапили до лікарень. Все більше українців не може здолати хворобу вдома, зазначають в Міністерстві охорони здоров’я. ПокАзник ушпиталень перевищений вже у 9-ти регіонах України.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 11.03.2021