#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 03.03.2021 інформаційна агенція Погляд

04.03.2021 новин Погляд

Новини дня від 03.03.2021 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - Потурбували пам'ять померлих
  • - "ПОЛІНА" врятує
  • - Навчатися граючись

Про це і не тільки далі у випуску.

У Бучі 3 березня сталось лобове зіткнення двох автівок. Водій виїхав на зустрічну смугу та спричинив ДТП. Пасажирка одного з транспортних засобів отримала струс мозку. Детальніше про ранкову автопригоду - далі у сюжеті.

На Київщині зростає кількість інфікованих на Ковід. За минулу добу діагностували захворювання зафіксували у 427ми осіб. Три райони, у яких найбільша кількість випадків - Білоцерківський - 122 особи, Обухівський - 69 випадків та Бучанський - 67. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Олена Єфіменко.

Заливає. В Ірпені підтоплює Набережну. Затоплені дитячі та спортивні майданчики. Тож в місцевих мешканців накопичилось чимало питань до міської влади, як її проектували та будували. Назар Григоренко далі.

Минулого тижня в ефірі телеканалу “Погляд” вийшов сюжет про пошкодження пам'ятників на Яблунському кладовищі у Бучі. Нагадаємо, це сталось в результаті недбалої роботи комунальників, які займались кронуванням дерев. Нині місцеве підприємство має відшкодувати збитки. Як виявилось схожа ситуація сталась і на кладовищі по вулиці Михайловського ще два роки тому. За допомогою до журналістів звернулась місцева жителька, яка поскаржилась на пошкодження могил її рідних. Проте, жінка і досі не може отримати відшкодування втраченого. Детальніше про ситуацію розповість Марія Марчук.

Під час оперативної перевірки на Київщині екоінспекція вилучила близько півтори сотні щигликів. Сьогодні їх випускають на волю. У справі були задіяні браконьєри, які контрабандою перевозили рідкісних птахів для подальшого продажу. Щиглі дуже корисні для флори. Вони винищують шкідників, особливо, тлю, а також насіння бур'янів. Екологи час від часу виявляють контрабандистів, які виловлюють цих птахів. Так, у січні 2019 року більше 1500 щиглів намагались незаконно вивезти до Йорданії.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 03.03.2021