#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня 16.04.2019

17.04.2019 новин Погляд

1.Сміттєзвалище у лісі. Ірпінські комунальники незаконно почали вивозити сміття в ліс в селі Стоянка. Три тижні тому жителі села звалище прибрали, але минулої п'ятниці сюди знов почали скидати відходи. У ситуації розбиралась Аліна Кожух.

2.
Висотки побудували, а дорогу лишили розбитою. В Ірпені на вулиці Технологічній, що знаходиться неподалік ЖК “СинЕргія 3” суцільні ями та вИбоїни. Автівки в них майже провалюються. Після поїздки цією вулицею водіям нерідко доводиться здавати свій транспорт на ремонт.
В ірпінській міськраді обіцяють розпочати ремонт дороги по вулиці Технологічна вже наступного тижня. Про це розповів начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ Андрій Літвинов. Раніше дорогу не ремонтували через брак коштів.

3.
До уваги водіїв! У зв'язку з капітальним ремонтом з 17 квітня в Ірпені по вулиці Мінеральній буде перекрита ділянка дороги - від вул. 8 березня до вул. Центральна.

4.
В Україні триває підготовка до другого туру виборів Президента. За законом всі дільничні виборчі комісії мали сформувати до 15 квітня включно. На багатьох виборчих дільницях країни виникла однАкова проблема - для формування комісій не вистачАло представників від одного з кандидатів у Президенти. Така ж ситуація склалася у виборчому окрузі 95, де голосують жителі Ірпеня та частини Києво-Святошинського району.
Тож питання встигли вирішити у визначений термін. Всього на окрузі утворено 108 дільничних виборчих комісій. Зараз вони отримують списки виборців та готують запрошення на голосування.
Під час першого туру у 95-му виборчому окрузі повільно рахували голоси. У затягуванні процесу підозрювали гОлову ОВК. У другому турі очільника окружної комісії змінили.

5.
Надія Савченко та Володимир Рубан на волі! З-під варти їх випустили за рішенням БровАрського міськрайонного суду в ніч з 15-го на 16-те квітня. Звільнення пояснюють закінченням терміну їх арешту. Наступне засідання суду по цій справі призначене на 7-е травня. НагадАємо, Савченко та Рубана затримали за підозрою у підготовці терактів та державного перевороту 8 березня 2018 року.

6.
Зібрати та роздати. У Василькові вже другий місяць діє банк одягу. Його створив місцевий житель Віталій ГайдаЄнко. Він збирає непотрібні речі від васильківців та роздає їх людям, які потребують допомоги. Для цього навіть створив благодійний фонд “Почни з себе”. Як приймають та розподіляють речі бачила наша знімальна група.

7.
Ім'я Василя Голобородька сьогодні знає вся Україна - як головного героя серіалу Слуга Народу. Але в Ірпені живе справжній Василь Голобородько - відомий український поет і дисидента з Луганщини.
Його поезія перекладена майже всіма мовами світу, а його самого висували на Нобелівську Премію від України. У 2014 через війну на сході він був змушений переїхати в Ірпінь. Тут він оселився у Будинку творчості письменників. Як зараз живе поет та чим займається дізнавались наші журналісти.