#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня 12.04.2019

13.04.2019 новин Погляд

Чоловік
У Бородянці пожежники знімають з дерев не тільки котів, але й людей. Господарчі роботи можуть призвести до травм. Житель Бородянського району обрізав дерева, під час чого травмував плечовий суглоб і не міг злізти з дерева. Знімали його пожежники за допомогою драбини. Тож будьте обережні, займаючись весняними роботами, не зашкодьте власному здоров'ю.

Бучанський виконком
Нові тарифи на воду та гроші для будівництва школи. За це голосували на виконавчому комітеті у Бучі. Які ще питання були на порядку денному у виконкомі - знає Марія Марчук

Передвиборчий ажіотаж
Штурм центру адміністративних послуг. До Бучанського відділу реєстру виборців вишикувалася довжелезна черга. Аби змінити місце голосування до другого туру виборів, людям потрібно знову подати заяву. Цього разу на процедуру є лише тиждень. Тому відділ реєстру переповнений. Люди займають черги з 7 години ранку.

Закрили амбулаторію
У Коцюбинському три тижні тому закрили амбулаторію. Тепер всі послуги надаються в одній поліклініці. Чому скоротили медичне обслуговування та хто за цим стоїть дивіться далі в сюжеті.

Кожному по дереву
У Вишгороді висаджували дерева. На території центральної міської лікарні з’явилося 40 нових зелених саджанців. Хто брав участь в акції з якою її метою поцікавилась Галина Камінська.

Перекриють виходи на станцію метро “Святошин”
З 13 квітня по 30 червня виходи на станцію метро “Святошин” перекриють через ремонтні роботи. Виходи підземного переходу будуть закриті. (БЗ) Схему обходу ремонтних робіт на цей період бачите на екрані. Ремонт вестибюля і підземного переходу планують завершити до вересня 2019 року.

Земля задарма
12 квітня на сесії Ірпінської міської ради розірвали договір оренди між комунальним підприємством “Ірпіньжитлоінвестбуд” та забудовником ЖК “Фаворит”. Така схема є поза законом, але не всі забудовники про це пам'ятають. Скільки грошей та які можливості втрачає місто дивіться далі.