#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня 02.04.2019

03.04.2019 новин Погляд

Вітаю вас на телеканалі Погляд! В студії Діана Набокова. Про головні новини Київщини — далі.
1. Центральна виборча комісія опрацювала вже 99,63 відсотки бюлетенів - станом на 18годину. Лідером залишається Володимир Зеленський. У нього 30,22 відсотки голосівпо всій Україні. Це більше 5 з половиною мільйонів громадян. На другому місці ПетроПорошенко - за нього свій голос віддали 15,94 відсотки виборців. Володимир Зеленськийна першому місці по кількості голосів і у Київській області. Тут опрацювали вже 97.32відсотків протоколів.
2. А поки всі рахували, тут тягнули час. Голову окружної виборчої комісії номер 95 в Ірпені звинуватили в тому, що він навмисно уповільнював підрахунок голосів за одного з кандидатів. У ситуації розбирались наші журналісти.
3. Шприци в соснах. Такі страшні знахідки люди виявили у білицькому лісі та в Ірпені на вулиці Лісна. Фото дерев, з яких стирчать шприци та голки почали викладати місцеві групи в соцмережі. Дописувачі радять всім, хто знаходить таке, не бути байдужими і звертатися в поліцію. Адже голки можуть бути заражені і нести загрозу, якщо їх непомітити і зачепити.
4. Увага водіям! У зв'язку з ремонтними роботами в Ірпені закривають залізничний переїзд для руху автотранспорту. Закритим він буде 3-го та 4-го квітня з 8-ї ранку до 17:00. Про це повідомили в комунальному підприємстві “Контроль благоустрою міста Ірпінь ”
5. У місті Васильків можуть зявитися інклюзивні гойдалки для дітей. Це один із проектів місцевого громадського бюджету. У цьому році на втілення цікавих ідей від громадян влада тут виділила 600 тисяч гривень. Наші журналісти поспілкувались з одним ізпретендендів на перемогу.
6. 2 -го квітня всесвітній день поширення інформації про аутизм. Це розлад розвитку нервової системи, що ускладнює спілкування. В усьому світі в цей день одягають блакитне на знак підтримки людей з таким захворюванням. В Ірпені також приєднались до цієї акції.
На разі це усі новини. Побачимось завтра.