6 лютого в с. Мар’янівка було відкрито новий фельдшерсько-акушерський пункт, збудований за інноваційною модульною технологією. Це вже другий із трьох модульних ФАПів у Васильківському районі. Про це повідомляє на своїй сторінці у мережі Facebook голова Васильківської райдержадміністрації
Владислав Одинець.
![Новий ФАП – на радість селянам Васильківщини](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/51467542_546479082517585_3517880465157521408_n.jpg)
Новий ФАП не може не радувати жителів села Мар’янівка, адже до цього вони були змушені отримувати медичну допомогу у старому, занедбаному приміщенні, яке не відповідало жодним технічним нормам, до того ж старий ФАП розміщувався в одній із кімнат місцевого Будинку культури.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/51582848_546479115850915_2833391969575632896_n.jpg)
У новому комфортному ФАПі медичні послуги приємно надавати, як і отримувати. Такий же модульний ФАП
нещодавно з’явився у с. Пшеничне, про відкриття якого ми писали у попередніх публікаціях.
Незабаром сучасний типовий фельдшерсько-акушерський пункт відкриється і в с. Застугна.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/51454860_546479182517575_915110943543787520_n.jpg)
Зазначені модульні ФАПи мають загальну площу 63 м кв. та відповідають всім технічним вимогам і стандартам, не потребуючи фундаменту. При цьому їх конструкція настільки міцна, що може сягати трьох поверхів. У пунктах є всі зручності, включаючи водопровід, туалет, опалення. Кожен ФАП оснащений необхідним медичним обладнанням і сучасними меблями.