Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Новорічні свята зі світлом: майже два тижні відключати електрику на Київщині не будуть

29.12.2021
У столичному регіоні змінили графік планових ремонтів електромереж у новорічний період.

Новорічні свята зі світлом: майже два тижні відключати електрику на Київщині не будуть - зображення

З 29 грудня до 10 січня на Київщині не будуть відключати електроенергію. ДТЕК Київські регіональні електромережі скорегував графік проведення планових робіт у цей період, аби люди на свята не залишилися без світла, повідомляє пресслужба компанії.

"Ми розуміємо, як важливо нашим клієнтам зустрічати новорічні свята вдома, зі світлом, теплом, затишком та комфортом. Це особливо актуально в період низьких температур та погіршення погідних умов, які ми спостерігаємо зараз. Тому ми коригуємо графік планових робіт на період з 29 грудня по 10 січня: планові роботи для посилення інфраструктури мереж не проводитимуться – світло для цього не відключатиметься".

ДТЕК Київські регіональні електромережі

Натомість аварійні бригади компанії продовжать працювати в святкові дні в режимі 24×7, аби оперативно повертати світло, якщо станеться якась аварія.

Нагадаємо, сьогодні "Укрзалізниця" запустила електричку з Василькова до Києва.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.