#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я

Нова загроза: з’явився штам коронавірусу “Омікрон” (ВІДЕО)

29.11.2021
Південноафриканські вчені виявили новий штам COVID-19 Omicron.

Південноафриканські вчені виявили новий штам COVID-19 Omicron.

Цим штамом легко заражаються люди, що вже перехворіли на COVID-19.

Лікарі зазначають, що симптоми нового вірусу є легшими та не схожі на типовий перебіг коронавірусу. Про це повідомляє голова Південноафриканської медичної асоціації, лікарка Анжеліка Кутзі.

Також вона додала, що люди скаржаться на сильну втому та нестачу сил.

В той самий час в жодного пацієнта не було втрати смаку та запаху. Підтвердження нового штаму виявили у більшості чоловіків та тих хто не вакцинувався.

Новий штам коронавірусу Omicron (B.1.1.529) вперше був виявлений у Ботсвані та викликає занепокоєння фахівців. Його вже виявили у Великій Британії, Німеччині, Італії, Бельгії, Ізраїлі та Гонконгу.

В Ізраїлі 27 листопада затвердили нові обмеження, щоб запобігти поширенню ковід-варіанту Omicron. Іноземним громадянам заборонено в’їзд до Ізраїлю на 14 днів, якщо вони не отримають спеціальний дозвіл від урядової комісії.

Франція однією з перших закрила свої кордони для тих, хто прибуває з півдня Африки через нову мутацію коронавірусу.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.