Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Німеччина схвалила поставку 178 танків Leopard 1 Україні (ВІДЕО)

Німеччина планує офіційно оголосити про план сьогодні ввечері.

Федеральний уряд Німеччини схвалив поставку танків Leopard 1 Україні. Про це повідомляє німецьке видання Spiegel.

Згідно з публікацією, Федеральна рада безпеки Німеччини схвалила поставку 178 танків Leopard 1 Україні.

Перші танки повинні бути доставлені вже влітку цього року, проте більша їх частина прибуде до України не раніше 2024 року. Згідно з повідомленням уряду, Німеччина планує офіційно оголосити про план сьогодні ввечері.

Видання зазначає, що офіс канцлера ФРН протягом останніх кількох місяців вів непублічні переговори зі збройовою промисловістю, щоб завершити угоду. З одного боку, компанія Flensburger Fahrzeugbau Gesellschaft зараз має підготувати до використання в Україні близько 90 танків Leopard 1.

Другий пакет Leopard 1, за даними видання, походить з Італії. Виробник озброєння концерн Rheinmetall кілька місяців тому купив 88 машин, які перебувають на складі. Тепер, коли з'явився дозвіл на експорт в Україну, концерн ініціював закупівлю танків і тепер модернізує їх. Витрати на резервуари та ремонт візьме на себе федеральний уряд.

Таким чином, Німеччина має намір поставити Україні значно більше танків Leopard 1, ніж було відомо раніше, адже німецькі ЗМІ повідомляли, що Україна може отримати до 160 танків Leopard 1 із промислових складів Німеччини.

Танки Leopard 1 озброєні гарматою, яка є менш потужною, ніж у сучасних танків Leopard 2. Старіші моделі також не так добре захищені від обстрілів та вибухівки.

Нагадаємо, федеральний уряд Німеччини надав ліцензію на експорт основних бойових танків Leopard 1 в Україну.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.