Новини
Україна

Нідерланди виділили новий пакет військової підтримки для українських воїнів, - Зеленський (ВІДЕО)

Президент України подякував прем'єр-міністру і народу Нідерландів за потужну підтримку, зокрема з ППО із коаліцією F-16.

Президент Володимир Зеленський повідомив про новий пакет допомоги для українських воїнів від Нідерландів.

Про це Зеленський розповів у своєму зверненні.

"Сьогодні є новий пакет військової підтримки для наших воїнів – від Нідерландів. До речі, Нідерланди активно допомагають нам із ППО, із коаліцією F-16. В цьому році нові винищувачі будуть у нашому небі, і цей рік маємо зробити результативним у захисті від російських керованих авіабомб, від російських літаків, ракет".

Також президент розповів, що головком Олександр Сирський, командувач Повітряних сил Олещук, міністр оборони Умєров провели спеціальний військовий брифінг для Марка Рютте щодо ситуації на фронті, щодо можливостей України в активних діях та в захисті на конкретних напрямках.

"Звичайно, говорили і саме щодо Харкова. Вдячний за готовність Нідерландів допомагати й надалі. Це сьогодні дійсно сильний візит. Я вдячний і Марку особисто, і всьому народу Нідерландів за підтримку України.

Ключове те, що Росія повинна втрачати. А наша країна, наші партнери – відновлювати безпеку. Все для цього робимо".

Як повідомляв "Погляд" раніше, Україна уклала безпекові угоди із шістьма країнами: Великою Британією, Німеччиною, Францією, Данією, Канадою, Італією.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.