Незвичайна реабілітація: чотирилапі актори реаліті-серіалу зустрінуться з дітьми
Двоє героїв реаліті-серіалу «Життя Собаче» 18 листопада запрошені на зустріч з дітьми, які проходять реабілітацію після хвороби.
![Незвичайна реабілітація: чотирилапі актори реаліті-серіалу зустрінуться з дітьми](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/72188125_1429441580554663_5936238427681849344_n.jpg)
Укроп і Дзиґа – чотирилапі актори, яких забрали із притулку, після чого їхнє життя докорінно змінилося. На зустрічі у Подільському центрі соціально-психологічної реабілітації 18 листопада діти зможуть особисто познайомитися з хвостатими акторами, дізнатися про смішні випадки, які траплялися під час зйомок, а також спробувати й себе в ролі акторів, розігруючи з собаками короткометражні веселі сценарії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/Lana.jpg)
Про це повідомила на фейсбук-сторінці продюсерка серіалу, керівниця Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова: «Дзиґа та Укроп – родом з притулку для тварин. А особливістю таких собак є те, що вони надзвичайно цінують тепле відношення до себе і віддають його людям сторицею. Ці хвостаті актори мають ще безліч інших талантів. Головний із них – вони володіють емпатією по відношенню до людей, вміють викликати у дітей дуже позитивні емоції та радість».
Організатором події виступила ГО «Вулик ідей».
Нагадаємо, що 11 листопада завершилися зйомки в Україні першого реаліті-серіалу про собак з притулку «Життя Собаче». Неймовірні пригоди Дзиґи та Укропа можна буде побачити на YouTube-каналі.