#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Бровари

Незрячий масажист із Броварів планує встановити рекорд України

26.11.2021 31 Бобрик1 Юлія1 0

Він планує робити масаж протягом 24 годин.

Трибуна Броварів

Про це повідомив портал Трибуна Броварів.

Незрячий паралімпієць-паратриатлоніст Василь Закревський планує встановити рекорд з 24-годинного безперервного масажу, який зафіксують представники Книги рекордів України.

Масажуватиме броварчанин в центрі реабілітації «Прагнення», що на Порошинці, із 12 год 3 грудня до 12 год 4 грудня. Дата для встановлення рекорду обрана не випадково, адже саме 3 грудня – Міжнародний день людей із інвалідністю.

Підтримує товариша багаторазовий рекордсмен України і світу, паралімпійський чемпіон Олег Іваненко.

«Такого ще ніхто в Україні не робив, і представники Книги рекордів України погодилися зафіксувати такий рекорд».

Олег Іваненко

Протягом доби Василь Закревський планує зробити близько півсотні класичних масажів спини тривалістю від 25 до 30 хв. За 24 год масажист може робити перерви лише для того, аби помити руки після чергового клієнта або сходити у вбиральню.

Нагадаємо, минулоріч Переяслав потрапив у Книгу рекордів України з найбільшою кількістю музеїв на душу населення.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.