Невдалий жарт : мешканців Подолу налякала підвішена «граната»
У середу, 27 березня близько 9:00 над вхідними дверима столичного магазину Napoli, знайшли предмет зовнішньо схожий на гранату.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/granate-9.jpg)
Подія сталася на вулиці Набережно-Луговій. Вибуховий пристрій висів прямо над вхідними дверима в магазин Napoli, де продають побутову хімію і продукти з Європи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/granate-7.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/granate-2.jpg)
На місце прибули правоохоронці, ГСЧС і швидка допомога. Територію навколо магазину огородили. Близько 9:40 невідомий об'єкт зняли вибухотехніки. Пізніше з'ясувалося, що хтось повісив над дверима муляж гранати. Правоохоронці опитують очевидців і встановлюють деталі події.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/granate-1.jpg)
повідомляє : Информатор