#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
Київ

Небезпечна для здоров'я: киян застерегли щодо якості води у бюветах міста

26.11.2021

Експерти з'ясували, що проби води у низці бюветів Києва наразі не відповідають нормам.

Як повідомляє Держспоживслужба, експерти помітили відхилення від норми в показниках у пробах води з бюветів Києва. Окрім цього, виявлені відхилення в деяких контрольних точках водопровідної мережі «Київводоканалу».

Зазначається, що усього було взято 8 проб питної води в спорудах Київводоканалу, а також 7 проб в бюветах в різних районах столиці.

Тож, у двох спорудах Дніпровського району були виявлені відхилення гігієнічних вимог за мікробіологічними показниками. Йдеться про споруди водопроводу № 2.

До того ж у 3 пробах питної води зафіксували відхилення від гігієнічних вимог санітарно-хімічних. а також мікробіологічних.

Киянам, які набирали воду за адресами: Алма-Атинська 109; Бориспільська, 30 і Заслонова, 18, рекомендують не вживати її.

Для перевірки використовували власну лабораторію Київводоканалу, а також лабораторію ДП «Укрметртестстандарт», які проводили тестування паралельно з лабораторією ДУ «Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров'я України».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.