#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Київщина-суспільство

НАЗК перевірить звідки у депутата Обухівської райради 22 млн грн

07.12.2021 1
Кошти депутат позичив іншій особі, але не згадав про це у декларації.

НАЗК перевірить звідки у депутата Обухівської райради 22 млн грн - зображення

Про це повідомила пресслужба НАЗК.

Національне агентство з питань запобігання корупції перевірить 100 декларацій посадовців, в яких громадяни та журналісти знайшли недостовірні відомості.

«Завдяки заявам громадян та журналістів у деклараціях посадовців загалом було виявлено недостовірних відомостей на 382,1 млн гривень».

НАЗК

Зокрема, у 28 деклараціях виявлено ознаки кримінального правопорушення, а в 72 деклараціях – ознаки адміністративного правопорушення.

Серед найбільших порушень, що виявили завдяки громадянам була й декларація депутата Обухівської райради. Повідомляється, що він позичив 22 млн грн іншій особі, про що не зазначив у декларації.

НАЗК перевірить звідки у депутата Обухівської райради 22 млн грн - зображення
НАЗК перевірить звідки у депутата Обухівської райради 22 млн грн - 1 - зображення
НАЗК перевірить звідки у депутата Обухівської райради 22 млн грн - 2 - зображення
НАЗК перевірить звідки у депутата Обухівської райради 22 млн грн - 3 - зображення

Наразі відомо, що всього у 2021 році НАЗК взяло у перевірку 1249 декларацій, з яких перевірка 220 декларацій була розпочата на підставі повідомлень про можливе недостовірне декларування від громадян, журналістів та правоохоронців.

Нагадаємо, також НАЗК перевірить інформацію про незадекларований будинок Киви.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.