Новини
Україна
Політика

Інформацію про незадекларований будинок Киви перевірить НАЗК

Мова йде про триповерховий будинок у Козині, де проводили обшук.

Інформацію про незадекларований будинок Киви перевірить НАЗК - зображення
Фото: Bihus.Info

Національне агентство з питань запобігання корупції планує перевірити раніше оприлюднену у ЗМІ інформацію про незадекларований будинок та інше майно народного депутата Іллі Киви, повідомили «Слово і діло» в НАЗК у відповідь на звернення щодо вказаних фактів.

Журналістам стало відомо про триповерховий будинок на вісім кімнат площею 420 кв. м у Козині під Києвом після обшуків у нардепа. Будівлю ідентифікували в Bihus.Info завдяки відео, яке оприлюднив колега по партії Киви – Вадим Рабінович. Кадри зіставили з оголошенням на ріелторському сайті, де у 2020 році аналогічний будинок виставили на продаж ($850 тис.) або ж оренду (120 тис. грн/міс.). При цьому у декларації Киви витрати на покупку або оренду будинку не зазначені.

«У разі підтвердження наданої Вами інформації стосовно порушень суб'єктом декларування вимог Закону щодо фінансового контролю у 2020 році, Національним агентством будуть вжиті заходи відповідно до вимог чинного законодавства».

НАЗК

Інформацію про незадекларований будинок Киви перевірить НАЗК - зображення
Фото: Слово і Діло

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Кива подає до суду на керівника BIHUS.INFO через неправдиву інформацію. А в листопаді нардепа позбавили нагородної зброї через негідну поведінку.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.