#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Найгостріші питання пресконференції Зеленського (ВІДЕО)

26.11.2021 0

Державний переворот, спілкування з Російською Федерацією, операція "вагнерівців" та деолігархізація в Україні. Про це та не тільки розповідав Володимир Зеленський під час прес-марафону "30 запитань президенту України"

Пріоритети Зеленського

  • Країна без олігархів:

«Ми будуємо країну без олігархів. І зараз ви бачите результат – країну для 40 мільйонів, а не для сотні Forbes. І де держава повинна допомагати бізнесу, а не великий бізнес повинен жити за рахунок державного бюджету».

  • Країна, де всі будуть рівні перед законом.

  • Країна в смартфоні:

«І дійсно ми бачимо результат сьогодні – 10 мільйонів користувачів у «Дії»

  • «Будуємо країну, яка будує» – озвучив Зеленський свої наміри щодо доріг, інфраструктури, нових виробництв, високотехнологічних проєктів та військової техніки.

  • Країна без війни:

«І це правда складний шлях, не дуже швидкий. По цеглинах збираючи цей мир – ось що ми робимо. І ми розуміємо, що мир повинен бути міцний, назавжди. І це залежить від нашої армії. Вирішення питання війни, деокупація наших територій, все ж таки, ми віримо – тимчасово окупованих, а не назавжди, я точно знаю, що так і буде», – сподівається Зеленський.

  • Земельна реформа: «Будуємо країну, де земля належить народу. І це не гасло, а реформа», зауважив глава держави.

  • Країна, де немає бідності.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.