Новини
Новини Київської області
Вишгород
Київщина-суспільство
Позитивні історії

На Вишгородщині відбулися безкоштовні ярмарки


Асоціація багатодітних родин «Перлина» безоплатно роздає всім бажаючим «активи» Банку одягу. Не відстає від ініціативних матусь і червонохресна «Щедра поличка».

Фото Банку одягу

Сьогодні, 19 червня, «Перлина» влаштувала виїзний безкоштовний речовий ярмарок від  Банку одягу в селі Гаврилівка. «Команда дівчат- волонтерів, багатодітних матусь, виділяючи свій час, свої ресурси, прагнуть допомоги іншим людям. Людей на ярмарку було чимало, люди радіють та не вірять, що сьогодні можна щось отримати безкоштовно. Дякуємо кожній родині, що віддає одяг, іграшки, взуття!», зазначила керівник «Перлини» Ольга Кондратюк.

Фото Банку одягу

Цього тижня це друга така акція.

Фото Банку одягу

15 червня Банк одягу зі своїми речовими «активами» побував у селі Козаровичі. «Все почалося весело і цікаво. Приходили хороші, веселі люди, з якими ми жартували, допомагали дружньо у виборі речей. Час минув на одному диханні і разом ми побували в країні добра. Завдяки нашій "Перлині" не можливе стає можливим!», зауважується на Фейсбук-сторінці Банк одягу.

Фото Банку одягу

А перший виїзний ярмарок від Банку одягу відбувся торік у червні. Як повідомляв «Погляд», Вишгородська асоціація багатодітних родин «Перлина» провела благодійну акцію у селі Димері.


«Перлина», організовуючи благодійні акції, запрошує усіх небайдужих долучитись до таких ярмарків. «Якщо ви хочете нам допомогти транспортом в перевезені речей, чи допомогти організувати акції в інших населених пунктах,, а можливо, фінансово підтримати благодійний проєкт – будемо вдячні та дуже щасливі. Приєднуйтесь обов’язково, разом легше, веселіше дарувати частинки добра! Приходьте самі і приводьте знайомих!!», - закликає Ольга Кондратюк і повідомляє телефон, за яким можуть звертатися усі небайдужі: 0(66) 208 30 71.

Фото Банку одягу

До речі, безкоштовно взяти необхідний одяг чи взуття можна не лише у «Перлині», а й на складі "Щедра поличка", що організованому Вишгородською районною організацією Червоного хреста України. «Склад "Щедра поличка"після довгої перерви працює лише 2 тижні. Завдячуючи активності містян ми передали шість великих пакунків зручного одягу в будинок людини похилого віку», поінформувала Вишгородська Районна Організація Товариства Червоного Хреста України.

Фото Вишгородської районної організації товариства Червоного хреста

Як повідомляв «Погляд», у травні минулого року «Банк одягу» у Вишгороді отримав приміщення.