На Вишгородщині третю добу розшукують риблку, який зник на річці Дніпро
![На Вишгородщині третю добу розшукують риблку, який зник на річці Дніпро На Вишгородщині третю добу розшукують риблку, який зник на річці Дніпро - зображення](/storage/resized/lg/news/954aa757-55ff-41cc-b9de-0cd6af96c689/IMG_1332.jpg)
У Вишгородському районі продовжуються пошуки рибалки, який зник напередодні в затоці річки Дніпро в селищі Осещина, повідомляє пресцентр державної служби з надзвичайних ситуацій.
64-річний чоловік 3 січня пішов на риболовлю на річку і вже через кілька годин зв'язок з ним був втрачений, про що повідомили до оперативно-диспетчерської служби ДСНС Вишгородського району.
![На Вишгородщині третю добу розшукують риблку, який зник на річці Дніпро На Вишгородщині третю добу розшукують риблку, який зник на річці Дніпро - зображення](/storage/resized/lg/news/954aa757-55ff-41cc-b9de-0cd6af96c689/IMG_1344.jpg)
Станом на 6 січня пошуки тривають. На місці події працює група водолазів і п'ять рятувальників служби ДСНС, однак пошуки ускладнюються сильною течією в цьому місці.
З повітря територію постійно оглядають за допомогою квадрокоптера.
Раніше повідомлялося, що на річці Ірпінь в селі Стоянка Бучанського району Київської області рівень води впав на 40-50 сантиметрів, однак загибелі водних біоресурсів не спостерігається.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.