Київщина
Довкілля

У Бучанському районі різко обміліла річка, причини з’ясовують

Рівень води на річці Ірпінь впав на 40-50 сантиметрів.

У Бучанському районі різко обміліла річка, причини з’ясовують - зображення

Як повідомили у пресслужбі Київського рибоохоронного патруля, експерти здійснили виїзд на річку Ірпінь в селі Стоянка Бучанського району Київської області, аби перевірити інформацію, що надійшла від жителів щодо зміління річки.

Встановлено, що рівень води впав на 40-50 сантиметрів, однак загибелі водних біоресурсів не спостерігається.

"Реагуючи на звернення громадян на гарячу лінію, 30 грудня 2021 року рибпатрульні Київщини здійснили виїзд на річку Ірпінь в селі Стоянка Бучанського району Київської області. Встановлено, що рівень води впав на 40-50 см. Загибелі водних біоресурсів не спостерігається", – йдеться у повідомленні.

Київський рибоохоронний патруль надіслав лист до Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра для встановлення причин різкого спаду води та відповідного реагування.

Зазначається, що при різкому зниженні води у водоймах на 10-30 см, негайно інформують Держводагентство та інші компетентні органи.

Нагадаємо, на Обухівщині поліція розслідує забруднення річки Стугни. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про порушення правил екологічної безпеки.

Також повідомлялося, що у столиці служби розпочали роботи з розчистки русла річки Либідь. Там на окремих ділянках засмічення сягає верхнього перекриття колектора.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.