Новини
Вишгород
Надзвичайні новини

На Вишгородщині чоловік намагався розібрати танковий снаряд

На жаль, чоловік помер від осколкових поранень.

На Вишгородщині чоловік намагався розібрати танковий снаряд - зображення

На Вишгородщині чоловік намагався розібрати танковий снаряд. Про інцидент розповів очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов.

"Страшна і безглузда смерть. Сьогодні в лікарні від осколкових поранень загинув 50-річний чоловік, який вчора ввечері намагався розібрати танковий снаряд.

Вибухонебезпечний предмет житель Старих Петрівців підібрав на території, де велись активні бойові дії на Київщині", –

очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов

Вдома у загиблого поліція виявила й інші небезпечні знахідки. Зокрема, авіаційні ракети, частини артилерійського снаряда, бойові гранати, набої і навіть частини РСЗВ "УРАГАН".

На Вишгородщині чоловік намагався розібрати танковий снаряд - зображення
На Вишгородщині чоловік намагався розібрати танковий снаряд - 1 - зображення
На Вишгородщині чоловік намагався розібрати танковий снаряд - 2 - зображення

Мешканців пристоличного регіону закликають не забувати, що  зброя лишається зброєю. А також нагадують, що навіть досвідчені сапери чи спеціалісти вибухотехніки, які регулярно займаються розмінуваннями, гинуть від ворожих пасток.

Нагадаємо, на Київщині вже знешкодили 72 тис. вибухонебезпечних предметів. Із початку робіт піротехніки очистили 21421,14 га території, з них 4933,49 га – с/г угідь, 61,21 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 2091 домогосподарств, 1274 об’єктів, 1880,261 км автомобільних доріг, 1390,087 км ліній електропередач. У пристоличному регіоні тривають роботи з розмінування територій.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.