#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Буча
Пожежі

На відновлення багатоповерхівки у Білогородці, де стався вибух, виділять 2 млн грн

24.11.2021 5 Бобрик1 Юлія1 0

Кошти мають спрямувати на першочергові роботи.

ДСНС України

Про це повідомили в КОДА.

У житловому багатоквартирному будинку у Білогородці, де 21 червня стався вибух, а після і пожежа, ремонтні роботи мають розпочати до кінця цього року.

Нагадаємо, пожежа, що сталася влітку, розповсюдилась на четверті та п’яті поверхи та покрівлю. Тоді внаслідок надзвичайної ситуації одна людина померла, постраждали близько 100 осіб, а 14 сімей потребували тимчасового житла.

ДСНС України

Наразі стало відомо, що ДСНС України класифікували пожежу в п’ятиповерхівці як «об’єктовий рівень надзвичайної ситуації». Таким чином, фінансувати відновлення будинку має першочергово громада, район, а після – область.

«Ми готові сприяти вирішенню цього питання. Плануємо виділити з резервного фонду Київської ОДА 1 млн грн для проведення ремонтних робіт саме в цьому році. Ще 1 млн грн мають виділити з резервного фонду громади».

Голова КОДА Василь Володін

Натомість Білогородський сільський голова Антон Овсієнко на своїй сторінці у Facebook повідомив, що роботи з ліквідації наслідків пожежі будинку по вул. Володимирській, 99, в селі Білогородка розпочнуться до кінця 2021 року і першочергово мають відновити дах будівлі.

Також повідомляється, що з коштів місцевого бюджету виділено 1 млн 995 тис. грн на компенсацію для вирішення питань тимчасового проживання мешканців будинку та ліквідацію наслідків пожежі.

Нагадаємо, у Києві днями палала житлова багатоповерхівка.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.