В селі Кобці Васильківського районі слідчими Бориспільського ВП ГУНП у Київській області викрито діяльність нелегального цеху з виробництва контрафактного алкоголю.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/54434168_2202585376625236_5507889107184910336_n.jpg)
Закриття підпільного виробництва відбувалось за процесуального керівництва Бориспільської місцевої прокуратури.
Сурогат виготовляли шляхом змішування спирту з водою.
Отриману суміш зловмисники фасували в упаковку по типу Bag-in-Box та картонні коробки з надписом однієї із відомих торгових марок.
Під час проведення обшуку виявлено обладнання для виготовлення, розливу та фільтрування фальсифікату, 15 бочок зі спиртом об’ємом 1650 кг кожна, ящики з готовою до реалізації продукцією, пусту тару, підготовлену для заповнення контрафактним алкоголем, товарно - транспортні накладні та вантажний транспортний засіб.
Відомо, що готова продукція розповсюджувалася на території Київської області. На даний час тривають необхідні слідчі дії. Встановлюється вартість виявленої контрафактної алкогольної продукції.
Повідомляє:
Прокуратура Київської області