#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Боярка

На трасі Велике півкільце-Крюківщина-Боярка завершили ремонт

17.11.2021 1

Роботи на автошляху тримали 1,5 місяці в рамках програми «Велике будівництво».

Фото: pixabay.com

Пресслужба Київської облдержадміністрації повідомила про завершення поточного середнього ремонту дороги Велике півкільце-Крюківщина-Боярка.

На автошляху дорожники влаштували вирівнюючий шар, встановили дорожні знаки та нанесли нову розмітку.

Як зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, – «Розвиток дорожньої інфраструктури – динамічний. Одні об’єкти завершуємо, інші починаємо. Зокрема оновили дорогу Велике півкільце-Крюківщина-Боярка. Об’єкт ремонтували за рахунок коштів субвенції з державного бюджету та обласного бюджету».

Нагадаємо, Кабмін виділив 100 мільйонів гривень трасу до Обухова. Кошти виділять Державному агентству автомобільних доріг на нову бюджетну програму «Фінансове забезпечення розроблення та впровадження заходів з підвищення рівня безпеки дорожнього руху на ділянці км 0 + 000 – км 20 + 308 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-01 Київ – Обухів».

Окрім цього, до кінця цього року завершиться будівництво нової ділянки Великої Кільцевої дороги. Також в районі кільцевої дороги з’явиться закінчують нову транспортну розв’язку над вулицею Богатирською.

Як відомо, на Київщині завершують реконструкцію мосту на дорозі Васильків – Княжичі – Лука – Гореничі. Загальна вартість робіт склала 41, 4 мільйони гривень. Реалізовувати роботи почали ще минулого року. За цей час влаштували нове асфальтобетонне покриття, підсилення берегових опор, монтаж переходу залізобетонними плитами на ґрунт і встановлення прольотів мосту.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.