Новини
Київ

На телеканалі «1+1» СБУ проводить обшуки


У приміщенні телеканалу «1+1» (м. Київ, вул. Куренівська, 18) наразі проводять обшуки працівники СБУ.

На телеканалі «1+1» СБУ проводить обшуки

Про це повідомляє Уніан з посиланням на повідомлення керівника департаменту журналістських розслідувань «1+1 медіа» Максим Шиленко.

В офісі, де проходять обшуки, працюють журналісти проектів «Гроші» і «Секретні матеріали».

За попередньою інформацією, СБУ проводить обшуки за ч. 3 ст. 359 КК України (Незаконне придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) у зв'язку зі справою оприлюднення в мережі 15 січня аудіозаписів розмов нібито Олексія Гончарука, заступниці глави Нацбанку Катерини Рожкової і міністерки фінансів Оксани Маркарової. Вони обговорювали курс долара в Україні й економічні питання перед зустріччю з главою держави Володимиром Зеленським. Якщо вірити опублікованим матеріалам, то прем’єр відзначився кількома гучними заявами, зокрема, про те, що Зеленський мало що розуміє в економіці. Пізніше у Кабінеті Міністрів України заявили про те, що скандальний запис з одкровеннями Гончарука є фейком.

Водночас, у Службі безпеки України повідомляють, що обшуки, які проводяться по вулиці Куренівській, 18, не пов’язані з діяльністю телеканалу" 1+1", а здійснюються щодо конкретних осіб, за місцями можливого створення та зберігання ними аудіо файлів, отриманих у незаконний спосіб. Наразі тривають слідчі дії, які здійснюються на підставі рішення суду. Також слідчі дії проводяться і в інших осіб, які перевіряються на причетність до незаконного використання спеціальних технічних засобів. Жодного втручання в роботу ТВ каналу "1+1" не здійснюється.