Україна-суспільство
Війна з Росією

На острові Зміїний встановили український прапор (ВІДЕО)

04.07.2022
Ця територія знову повернута під юрисдикцію України.

На острові Зміїний встановили прапор України. Про це 4 липня повідомила керівник пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування Південь Наталія Гуменюк, зазначивши, що військові завершили операцію звільнивши острів Зміїний та прогнавши російські окупаційні війська.

"Прапор України на острові Зміїний вже встановлено. Військова операція завершена. Наразі ця територія знову повернута під юрисдикцію України", –

керівник пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування Південь Наталія Гуменюк

Також, за її словами, наразі триває  військова операція зі звільнення південних областей, де наші війська просуваються повільно, але впевнено. Також Наталія Гуменюк зазначила, що після звільнення територій, українські військові закріплюються там і лише потім оголошують це. Вона вважає, що ворог не має успіхів на суші, тому й продовжує використовувати тактику ракетних обстрілів та авіаударів.

Нагадаємо, наприкінці червня стало відомо, що окупанти залишили острів Зміїний. Зокрема, зазначалось, що противник, не витримавши вогню українських артилерійських, ракетних та авіаційних ударів, поспіхом евакуював залишки гарнізону двома швидкісними катерами.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.