#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина-суспільство
Київ

На одному з островів у Києві створять центр пляжного волейболу

24.12.2021
Також там можна буде пограти у футбол і зайнятися водними видами спорту.

На одному з островів у Києві створять центр пляжного волейболу - зображення
Фото: Вікіпедія

На острові Долобецький у Києві хочуть облаштувати центр пляжного волейболу, футболу та водних видів спорту. Аби реалізувати задумане, планують залучити інвестора, повідомляють в КМДА.

Долобецький острів у заплаві Дніпра розташований навпроти центральної частини Києва та разом із Венеційським островом входить до складу Гідропарку. Уздовж західного узбережжя острова та його центру тягнуться піщані гряди, натомість східне узбережжя північної частини низинне.

На острові планують облаштувати відкриті майданчики для пляжних видів спорту, футбольні поля для масового футболу, а також навести лад на прибережних територіях.

Нагадаємо, на зимових канікулах у Києві відкриють найбільшу сноутюбіногову гірку.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.