На Обухівщині правоохоронці вилучили у чоловіка кущі марихуани
Мешканець села Щербанівки на подвір‘ї власного будинку вирощував рослини коноплі для власного вжитку. 8 листопада, працівники Обухівського відділу поліції провели у нього санкціонований обшук.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117304673_2242676202543244_1722220009776190627_n.jpg)
Про це повідомляє Обухівський відділ поліції. В ході обшуку працівники Обухівського відділу поліції виявили та вилучили 60 рослин конопель зі слідами культивації за місцем проживання чоловіка. Вилучене направлено на проведення відповідних експертиз.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117383277_2242676259209905_3543546905550719821_n.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст 310 КК України (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до семи років.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/117382797_2242676209209910_941150375928029052_n.jpg)
Раніше Погляд повідомляв, що на Вишгородщині чоловік влаштував стрілянину серед ночі.
Читайте також: Затримано стрілка, який влучив посеред Обухова у дівчину.