#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Київщина-суспільство

На новорічно-різдвяні свята в Білій Церкві перекриють центральні вулиці

07.12.2021 3
В центральній частині міста планують встановити новорічні декорації.

На новорічно-різдвяні свята в Білій Церкві перекриють центральні вулиці - зображення

З 13 грудня в Білій Церкві на новорічно-різдвяні свята перекриють центральні вулиці. Відповідний проєкт рішення виконавчого комітету було оприлюднили на сайті Білоцерківської міської ради.

Перекриття вулиць пов’язано з встановленням новорічних декорацій у центральній частині міста, а також аби уникнути дорожньо-транспортних пригод.

Відтак, з 13 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року буде обмежено рух від будинку 7/1 по вулиці Леся Курбаса до Торгової площі. Натомість з 19 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року на Торговій площі від центрального входу готелю «Київ» до арт-кафе «Квартира 36».

Крім того у місті планують у новорічну та різдвяну ніч подовжити графік роботи транспорту та забезпечити постійне освітлення міста.

Нагадаємо, нещодавно у Білій Церкві відкрили перший McDonald’s та побудували новий елеватор з власною залізничною лінією.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.