#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Біла Церква
Події

У Білій Церкві відкрили перший McDonald’s

04.12.2021 3
Відкриття у Білій Церкві закладу всесвітньовідомої мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s свідчить про те, що місто розвивається і стає конкурентоспроможним.

У Білій Церкві відкрили перший McDonald’s - зображення
Фото: BK

Про це повідомляє пресслужба міської ради Білої Церкви.

Перший заклад  McDonald’s у місті відкрили в одноповерховій будівлі за адресою вул. Леваневського, 53-К.

Ресторан має упізнаваний фірмовий дизайн та може прийняти майже сотню гостей всередині. Також біля закладу облаштували фірмову літню терасу.

Щодо комфорту відвідувачів, у першому в Білій Церкві McDonald’s  встановили окрім звичайних кас, термінали самообслуговування та лінію МакДрайв.

Загальна площа закладу складає 393 кв. м.

"Відкриття у Білій Церкві закладу Компанією "McDonald's" є підтвердженням того, що наше місто розвивається, є конкурентоспроможним, має високу спроможність громади розраховуватися за своїми зобов'язаннями та високу інвестиційну привабливість, оскільки компанія інвестує та розвиває свою мережу саме у таких регіонах", - зазначили у пресслужбі міськради.

Окрім того, що жителі та гості міста тепер можуть відвідати відому мережу не виїжджаючи далеко, компанія також створила 85 робочих місць для працівників щойно відкритого закладу.

Цікаво, що молочну основу, з якої у ресторанах McDonald’s готують класичне морозиво та шейки, виробляють за найсучаснішими технологіями – на Білоцерківському молочному комбінаті.

Як повідомлялося раніше, на Київщині розпочали роботи на дорозі Р–17 Біла Церква – Тетіїв – Липовець – Гуменне, яку за останні 48 років жодного разу не ремонтували. 31 км регіональної дороги відремонтують в рамках програми "Велике будівництво".

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.