#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Події

У Білій Церкві побудували новий елеватор з власною залізничною лінією

04.12.2021 1
Проєктна потужність одноразового зберігання зерносховища, яке відкриють у Білій Церкві, складає 60 тисяч тонн.

У Білій Церкві побудували новий елеватор з власною залізничною лінією - зображення
Фото: elevatorist.com

Про це повідомляє ресурс Elevatorist.com.

Компанія “Волиця-Агро” запускає у роботу новий елеваторний комплекс у місті Біла Церква Київської області. Проєктна потужність одноразового зберігання зерносховища складає 60 тисяч тонн.

У Білій Церкві побудували новий елеватор з власною залізничною лінією - зображення

Повідомляється, що новий елеватор прийматиме як власне зерно, так і сторонніх поклажодавців.

“Ми запланували перевалити 120 тисяч тонн, тобто зробити два обороти, з них лише 50 тисяч — це обсяг власного зерна. Решту прийматимемо від поклажодавців", — розказав керівник підприємства Андрій Рубашка.

Новий елеватор матиме власні залізничні колії, що дозволить сформувати маршрут, а наявність власного локомотива з правом виїзду на станцію дає вільний і швидкий доступ до залізниці.

Нагадаємо, раніше сталася пожежа на заводі з виробництва елеваторів та елеваторного обладнання "ТОВ Зерновий дім", який розташований у Білій Церкві.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.