Новини
Новини Київської області
Макарів
Бучанський район

На Макарівщині сьогодні тестуватимуть сирену

Мешканців селища просять зберігати спокій.

На Макарівщині сьогодні тестуватимуть сирену - зображення

Сьогодні на території Макарівської селищної територіальної громади проведуть тестування місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення. Про це повідомив в Telegram-каналі голова Макарівської селищної ради Вадим Токар.

Зазначається, що під час випробування можуть звучати музичні композиції, сигнал повітряної тривоги та голосові сповіщення про тривогу.

Мешканців селища закликали зберігати спокій під тестування сирен.

"Просимо зберігати спокій. Але не забувайте перевіряти на офіційних джерелах інформацію про наявність повітряної тривоги", –

голова Макарівської селищної ради Вадим Токар

Нагадаємо, тестують системи сповіщення на Київщині не вперше. На початку травня в різних містах регіону також перевіряли сирени.

До слова, на Київщині вже функціонують 23 класи безпеки. Також нагадаємо, що в пристоличному регіоні триває заборона на відвідування лісів. У лісах Київської області ще досі небезпечно, тому туди не можна буде ходити ще як мінімум рік.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.