Новини
Суспільство
Здоров'я

На Київщині відкрили координаційний центр з питань вакцинації

16.11.2021

Жителям області надаватимуть інформацію про центри вакцинації, графік їх роботи тощо.

Фото: pixabay.com

Координаційний центр з питань імунізації проти коронавірусу запрацював на базі Київської облдержадміністрації, інформує пресслужба ОДА.

За телефоном гарячої лінії  (044) 285-65-70 можна отримати інформацію про пункти щеплення і центри масової вакцинації на території Київщини. Окрім цього співробітники центру будуть телефонувати тим, хто отримав першу дозу вакцини і запрошуватимуть  на повторне щеплення. 

В ОДА зазначили, що натепер в області працюють 205 пунктів вакцинації і 33 центри масової імунізації населення.

Нагадаємо, у МОЗ розповіли про запуск спеціального чат-бота у Telegram, який «допоможе» знайти найближчу до вас точку, де можна зробити щеплення та показує актуальну інформацію про кількість доз тієї чи іншої вакцини у конкретному пункті імунізації.

Раніше президент Володимир Зеленський анонсував проєкт, в рамках якого усі, вакциновані обома дозами препарату проти коронавірусу, отримають по 1000 гривень. Кошти можна буде витратити на відвідування культурно-мистецьких заходів, а також на подорож в межах України.

Також «Погляд» повідомляв, що від початку вакцинальної кампанії в області зробили більш ніж мільйон щеплень.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.