#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Головні новини
Україна-суспільство
Політика

На Київщині сформовано 31 територіальну виборчу комісію

11.08.2020 0 Косянчук Інна 0

ЦВК сформувала територіальні виборчі комісії. Замість окружних ТВК, як це було у попередні роки, на цьогорічних виборах діятимуть обласні, районні та міські.

Ілюстрація ЦВК

Учора, 10 серпня, Центральна виборча комісія на своєму засіданні, після розгляду подань місцевих організацій політичних партій, врахувавши результати проведеного жеребкування та відповідні відхилення, утворила та сформувала склад 532 обласних, районних (крім районів в АР Крим), міських (крім міст в АР Крим), районних у місті Києві виборчих комісій у межах 24 областей України.

Про це повідомляє відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії, зауважуючи, що ЦВК сформувала 22 обласних, 119 районних, 381 міську та 10 районних у місті Києві виборчих комісій для організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Їхній перелік можна переглянути за посиланням. ТВК Київської області містяться у додатках 177-208 до Постанови Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року №172.

Таким чином, на відміну від попередніх років, замість звичних окружних комісій будуть обласні, районні та міські. На Київщині загалом сформовано 31 комісію: 1 обласна, 7 районних та 24 міські.

Як повідомляв «Погляд», у суботу, 8 серпня, на черговому засіданні ЦВК призначила місцеві вибори на неділю, 25 жовтня 2020 року.