На Київщині обрали бази для обсервації людей, які повертаються з-за кордону
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/grbrg.jpg)
КОДА визначила на території Київської області шість баз для обсервації. Спецустанови облаштують у Ворзелі, міжнародному аеропорту "Бориспіль", а також в Миронівському, Баришівському, Києво-Святошинському районах Київщини. Можливо, також задіють санаторій «Ластівка» на вулиці Пушкінській в Ірпені, повідомляє "Ірпінь Daily".
"Київський обласний дитячий санаторій, що знаходиться у Ворзелі, розмістить на обсервацію у себе 220 осіб. Загалом заклад розрахований на 260 ліжок. Із них: ендокринологічне відділення (на 80 ліжок, Чкалова, 7); кістково-суглобне (на 60 ліжок, вул. Курортна, 82); психоневрологічне (на 40 ліжок, вул. Європейська, 22/23); туберкульозне (на 80 ліжок) – в Ірпені", - зазначають у пабліку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/vfvs.jpg)
Інформацію підтверджує Ворзельська селищна рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/imgonline-com-ua-2to1-3JDLIqlZfIwb.jpg)