#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині запрацювала ще одна поліцейська станція

24.06.2022
Відтепер ще одна громада стане більш безпечнішою і захищеною.

На Київщині запрацювала ще одна поліцейська станція - зображення

24 червня у Димерській громаді запрацювала поліцейська станція. Про це повідомили в пресслужбі поліції Київської області.

"Черговий проєкт реалізований вже на деокупованій території. Саме Димерська громада не з чуток знає, що таке війна, бо ці території були окуповані ворогом, і люди бачили окупантів в обличчя. Поліцейська станція – це ще один крок у забезпеченні захищеного простору для громадян. Завдання в нас одне – створити безпечну, квітучу, європейську Україну", –

начальник поліції Київщини Андрій Нєбитов

Поліцейська станція розташована у селі Катюжанка по вулиці Кичигіна, 5А. Натомість на службу в громаду заступив  лейтенант поліції Дмитро Бондаренко, який під час бойових дій допомагав із евакуацією мирного населення громади, сприяв військовим та разом з волонтерами надавав гуманітарну допомогу.

Нагадаємо, в травні також в Бородянці відкрили нове поліцейське відділення, попереднє було зруйновано окупантами. До слова, російська орда повністю "освободіла" 5 адміністративних будівель поліції Київщині, також ще 5 частково "освободіла".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.