Новини
Новини Київської області
Суспільство
Відбудова регіону

На Київщині вже запрацювало 65 дитсадків

2300 дошкільнят вже відвідують заклади.

На Київщині вже запрацювало 65 дитсадків - зображення

На сьогодні на Київщині очно працює вже 65 закладів дошкільної освіти, з яких 53 заклади комунальної форми власності та 12 приватних, повідомляє пресслужба КОДА.

"Від початку повномасштабного вторгнення всі заклади дошкільної освіти на Київщині були змушені перейти в дистанційний формат навчання. На сьогодні, відповідно до заяв батьків та за погодженнями місцевих військових адміністрацій, нам вдалося відновити очну роботу 53 дошкільних закладів комунальної та 12 приватної форм власності. Відкрили свої двері для дітей саме ті садки, що мають необхідні укриття. Ми зробили все необхідне для того, аби діти були в безпеці, а їхні батьки могли спокійно працювати", –

заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Жанна Осипенко

Також зазначається, що в усіх населених пунктах, де була потреба, сформували 168 чергових груп, до яких загалом зарахували понад 2300 дітей дошкільного віку.

До слова, 27 травня завершився освітній процес у 149 школах Білоцерківського, Бориспільського, Бучанського та Броварського районів. Від завтра, 31 травня, завершать навчання 199 шкіл в усіх районах області. Усі інші заклади загальної середньої освіти завершать навчальний рік з 3 червня по 24 червня, залежно від дати відновлення дистанційного освітнього процесу.

Нагадаємо, у травні вже у всіх школах Київської області було організовано освітній процес.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.